Пт, 21.02.2020
Вітаю Вас, Гість


GoCamp-2019 - звіт про проведення літнього мовного табору в школі


The ABC- Party

    22 травня у 1 класі відбулося  свято  « The ABC- Party»  – прощання з англійською абеткою. Маленькі учасники свята проявили свої таланти – декламували вірші англійською мовою, співали пісень, розігрували сценки.

      На свято до дітей завітали також і казкові герої, що вразили усіх присутніх чудовою акторською грою та виразним декламуванням віршів.

  Вчителі англійської мови Николин А.П.  та Сорохан Г.М. вміло поєднали навчальні та ігрові елементи.

    Ошатно прибрана зала, яскраві костюми першокласників, чудовий настрій батьків та вчителів створили незабутню атмосферу дійства.

     На завершення свята директор школи Димашок А.Д. вручив першокласникам заохочувальні медалі за активну участь та хороші успіхи у вивченні англійської мови.

     Свято, як своєрідний звіт про вивчене за рік, видалося теплим і домашнім.

Успіхів вам, першокласники, у вивченні англійської мови та нових звершень!!!


 

GoCamp 2019

17-19 квітня 2019 року в рамках проекту GoCamp у готелі "Конференц-Хол Ірпінь”,  м.Ірпінь відбувся тренінг для вчителів англійської мови, в якому взяла участь вчитель нашої школи Николин Анжела Петрівна.  Під час кількаденного навчання вчитель  опановувала інтерактивну методику викладання іноземної мови та  на практиці випробовувала завдання та ігри, які невдовзі використовуватиме на уроках та в літньому таборі .  Пройшовши тренінг GoCamp, вчителі будуть в змозі розробити навчальні програми, які через вивчення іноземної мови розвиватимуть в учнів навички та компетенції, необхідні для сучасної успішної особистості 21 століття: критичне мислення, толерантність, розуміння основ громадянської освіти та здорового способу життя. Велика частина таборів GoCamp проходить за участі іноземних волонтерів.

      GoCamp – це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя.

      Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

      Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.


   


 

Звіт

літнього мовного табору GoCamp2018 «Energizers»  

       VІІІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" 

 23 травня у школі на робочій лінійці відбулося  нагородження учасників VІІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч", який координує вчитель англійської мови Николин А.П.

     Усього в конкурсі брало участь 32 учасники, які отримали сертифікати та пам'ятні призи. Найкращі результати показали Паламарюк А., Дубовіцький М.- 3 клас, Джелеп М., Биндю С.- 4 клас, Сорохан К., Дорофій А., Дарійчук Е.-5 клас, Безбородько Є., Тимчук В.- 6 клас.

      

 ABC- Party – прощання з англійською абеткою.

14 травня у 1-Б класі відбулося показове свято ABC- Party – прощання з англійською абеткою. До школи завітали батьки. Учні класу на чолі з вчителем англійської мови Николин А. П. поринули у світ іноземної мови.

    Діти із великим задоволення розказували вірші, співали, танцювали, називали кольори англійською мовою, рахували,  виконували різноманітні завдання.    

    Свято пройшло цікаво і жваво та принесло яскраві емоції і незабутні враження всім учасникам дійства. Це була незабутня подорож у магічний світ, де мешкають англійські літери, смішні тваринки, казкові герої.

     Як  заохочувальні призи,  наприкінці свята учні отримали медалі за вивчення англійського алфавіту та сфотографувалися. Свято, як своєрідний звіт про вивчене за рік, видалося теплим і затишним.

     Так тримати, дорогі першачки! Успіхів і нових звершень Вам!

    

 
Участь у міжнародній волонтерській  програмі:"Go CAMP": 
Участь учня 10 класу Ростова Павла в міському англомовному конкурсі

 How English reveals your personality. 

                                   

2016- рік англійської мови в Україні. 


     According to the plan of Chernivtsi school №39 of " The programme of English learning and popularisations in educational establishments (Chernivtsi ) - 2016-2020 " and The Year of English, the competition for the best logotype took place in our school March, 17 2016.
     The teachers of English A.P.Nykolyn and A.M.Sorokhan were managers of the competition. The pupils of 4-11 forms presented their works. After the voting the first place was given to E.Kushniriuk (7-B Form.)
    This logotype is a symbol of a flower which grows to the sun with its' petals. The petals show the flag of Great Britain as it has very interesting and rich history. The blossoming flower on the blue-yellow flag of Ukraine is like a Ukrainian pupil with a good knowledge of English. It is a proof that this year is The Year of English in Ukraine.
    Ukraine is a developing country that is why for the better future of our people it is so important to learn English. We all know that nowadays English is the international language and the key to success.
  With the knowledge of English the whole world is open for us.

  •  Методичні рекомендації щодо вивчення іноземних мов в загальноосвітніх навчальних закладах ().
  •  2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України П.Порошенко 17.11.2015року ().
  •  Наказ управління освіти Чернівецької міської ради (наказ). 
  •  Наказ директора школи  про затвердження плану-заходів, щодо проведення року англійської мови в школі (наказ).
  •  План заходів щодо проведення у 2016 році "Року англійської мови в Україні" (заходи). 
  • Програма вивчення та популяризації англійської мови в закладах міста Чернівці (програма)
  • Рішення Чернівецької міської ради про затвердження Програми вивчення та популяризації англійської мови (рішення).

      Тиждень англійської мови в школі.(звіт)

   
     З 08.02. по 12.02.2016 року в школі проведено тиждень англійської мови, традиційно присвячений дню святого Валентина.

Фестиваль дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"
       11 березня 2016 року учні нашої школи брали участь у започаткуванні блоку "Пісня та поезія англійською мовою" у міському етапі обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". 

   

Перегляд презентацій "Незабутній Шевченко"
    До 202- річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у школі 09.-10.03.2016 року було проведено Шевченківське свято "Незабутній Шевченко".    У  рамках заходу звучали твори Кобзаря англійською мовою, які декларували учні 9-11 класів. Учні 9-го класу підготували та показали презентації про життя і творчість Кобзаря. Захід дозволив ще раз переконатися: у школі навчаються учні, які люблять і вивчають творчість Великого Кобзаря, не тільки українською але і англійської мовою

    

      17 березня 2016 року. згідно плану заходів з реалізації "Програми вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м. Чернівців на 2016-2020 роки" та проведення Року англійської мови, в школі відбувся конкурс на кращий логотип "Рік англійської мови в моїй школі". Організаторами конкурсу були вчителі англійської мови Николин А.П. та Сорохан Г.М.. У конкурсі взяли участь учні 4-11 класів. 
 За результатами голосування:
  І місце - Кушнірюк Єлизавета (7-б клас);
  ІІ місце - Мандрюк Марія (9 клас);
  ІІІ місце - Гунько Катерина (10 клас).
 Логотипом школи   визначено логотип  учениці 7-б класу Кушнірюк Єлизавети.  Вітаємо переможця!

    

        У квітні цього року виповнюється 452 роки від дня народження англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра, значення творчої спадщини якого вже давно набуло світового маштабу й нині не  втрачає своєї актуальності. З цієї нагоди 21 квітня 2016 року у школі відбувся захід, присвячений  В.Шекспіру "Стежками Вільяма Шекспіра", організований вчителями зарубіжної літератури Чайківською Г.Д. та англійської мови Николин А.П. та Сорохан Г.М. У підготовці до заходу взяли участь учні 10 класу. Приємно відзначити, що до підготовки та проведення заходу долучилися учні 2-го та 8-9 класів.
     У святковій парограмі прозвучали сонети Шекспіра і найвідоміші цитати з його драматичних творів, що вже давно набули статусу крилатих виразів. Про життя і творчість видатного англійського драматурга розповіли ведучі заходу Клапащук А., Мудра А., та Дмитрюк Є.
     Зі сцени звучали сонети українською та англійськими мовами. Приємно було дивитися гру акторів-учнів Платановської О., Мігалуша А., які вдало розіграли сценку з трагедії  " Ромео та Джульєта". Гамаль Ю. та Терзі І. зіграли цю сценку англійську мовою.
     Учні зацікавлені та мотивовані розширювавти свій кругозір,  культурно зростати та випробовувати себе на сцені.

                          

 12 травня 2016 року відбулося традиційне свято першокласників "АВС - Party", яке підготувала і провела вчитель англійської мови Николин А.П.
  Учні 1 класу презентували батькам яскраву і незабутню подорож у магічний світ, де мешкають англійські літери, смішні тваринки і казкові герої. Діти показували свої таланти та досягнення в опануванні англійської мови: декламували вірші,  співали багато пісень, ставили сценку.
  Свято принесло яскраві емоції і незабутні враження всім учасникам дійства, а першокласникам - медальки про завершення вивчення англійського алфавіту.
   Побажаємо ж їм і далі вдосконалювати свої знання з англійської мови, творчо зростати та радувати своїх батьків і вчителів новими досягненнями.

 

Всеукраїнський конкурс з англійської  мови "Гринвіч"

   24 травня відбулося нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», у якому взяли участь 67 учнів 3-10 класів( вчителі англійської мови – Николин А.П , Сорохан Г.М.)
   За підсумками оцінювання робіт учнів отримано наступні результати :
6 учнів – нагороджено золотими сертифікатами та призами.
17 учнів – нагороджено срібними сертифікатами та призами.
7 учнів – нагороджено бронзовими сертифікатами та призами.
37 учнів – нагороджено сертифікатами учасників та призами.
   Вітаємо всіх переможців!
Висловлюємо велику подяку батькам учнів школи за підтримку в проведенні даних конкурсів.
Бажаємо всім нових успіхів та значних перемог!


Буклет про школу на англійській мові