З історії
Чернівецької загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. №39
60 - ті роки ХІХ ст. - В селі Рогізна (так в австрійських документах називається мікрорайон, в якому розташована школа) було споруджено початкову однокласну школу з німецькою мовою викладання. Функціонувала вона на кошти місцевої общини та пожертви заможніх жителів, зокрема місцевого барона Ксенофона Мустеци.
1874 р. - Шкільна рада общини Рогізна через Шкільну Крайову раду звертається до уряду з проханням про переведення однокласної початкової школи в шестикласну. Початок 90-х років уряд задовільнив прохання Шкільної Крайової ради.
ХІХ ст. - Школа стає шестикласною з німецькою мовою викладання. На викладання української мови виділяється дві години.
1918 р. - У зв’язку з окупацією Буковини Румунією, на підставі наказу нової влади, школу переведено на румунську мову викладання з однією годиною української мови.
1940 р. - Школа в Рогізні стає україномовною з обов’язковим вивченням російської мови.
1945 р. - Заклад отримує статус восьмирічної школи села Рогізна Садгірського району Чернівецької області.
60 – 70-і рр. ХХ ст. - У зв’язку з запровадженням адміністративної реформи, селище Рогізна стає складовою частиною міста, а школа отримує статус восьмирічної школи №39 м.Чернівців.
4 жовтня 1972 р. - У новозбудованому приміщенні, по вулиці Карбулицького, 4, починає функціонувати Чернівецька загальноосвітня середня школа № 39.
2013 р. - Школа відсвяткувала 40-ліття своєї нової історії. Відновлюючи історичну справедливість, протягом останніх років учні ІІІ ступеня школи навчаються за філологічним профілем. Старшокласники мають можливість вивчати рідну мову та літературу по 8 годин в тиждень.