Вітаємо призерів Всеукраїнських предметних олімпіад 2017/2018 н.р.
Димашок Василь - 11 клас - ІІІ місце біологія, вчитель Димашок А.Д.,
Димашок Василь - 11клас - ІІІ місце інформаційні технології, вчитель Матейчук А.І.,
Івашко Валентина - 9-а клас ІІІ місце українська мова та література, вчитель Супрович Д.С.
Березка Евеліна - 9-а клас ІІІ місце хімія, вчитель Стьопкіна Ж.М.,
Березка Евеліна - 9-а клас ІІІ місце українознавство, вчитель Мудра О.С.
Вітаємо призерів Всеукраїнських предметних олімпіад 2016/2017 н.р.
Івашко Валентина - 8-а клас ІІІ місце українська мова та література, вчитель Супрович Д.С.
Березка Евеліна - 8-а клас ІІІ місце зарубіжна література, вчитель Твердохліб О.С.
Вітаємо призерів Всеукраїнських предметних олімпіад 2015/2016 н.р.
Димашок Василь - 9 клас - ІІІ місце біологія, вчитель Димашок А.Д.,
Івашко Валентина - 7-а клас ІІ місце українська мова та література, вчитель Супрович Д.С.
Вітаємо призерів Всеукраїнських предметних олімпіад 2014/2015 н.р.
Городенська Ганна -8 клас - ІІІ місце хімія,вчитель Стьопкіна Ж.М.,
Дмитрюк Євген - 9-а клас - ІІІ місце географія вчитель Гамаль Н.М.,
Федорюк Анастасія - 11 клас - ІІІ місце математика, Онуфрійчук Т.В.
Димашок Василь - 8 клас - І місце біологія, вчитель Димашок А.Д., та V місце в обласному етапі,
Платановська Оксана - 9-б клас - ІІІ місце історія рідного краю, вчитель Радик Г.Д.,
Стьопкін Андрій - 11 клас - ІІІ місце історія, вчитель Радик Г.Д.,
Клапащук Анастасія 9-б клас - ІІІ місце українська мова та література. вчитель Підкрушна Н.М.
Архипова Катерина- 9б клас- ІІ місце світова література, вчитель Твердохліб О.С.;
Мудра Алла - 8б клас - ІІ місце світова література, вчитель Твердохліб О.С.;
Федорюк Анастасія - 10 клас - ІІ місце світова література, вчитель Твердохліб О.С.;
Олянич Лідія 11 клас - ІІ місце економіка, вчитель Олянич О.М.;
Городенська Марія 11 клас - ІІІ місце біологія, вчитель Димашок А.Д.;
Фарбатюк Дмитро - 9б клас - ІІІ місце історія, вчитель Радик Г.Д.;
Городенська Марія - 11 клас - ІІІ місце фізкультура, вчитель Ласота Я.М.;
Мудра Алла - 8б клас - ІІІ місце українознавство, вчитель Мудра О.С.
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2012/13н.рр.
Венічук Валентина 11 клас - ІІ місце світова літнратура. вч. Чайківська Г.Д.
Архипова Катерина 8-Б клас - ІІІ місце світова література. вч. Твердохліб О.С.
Городенська Марія 10 клас - ІІІ місце біологія. вч. Димашок А.Д.
Фарбатюк Дмитро 8-Б клас -ІІІ місце історія України. вч. Радик Г.Д.
Стьопкін Андрій 9 клас - ІІІ місце історія рідного краю.
вч. Радик Г.Д.
Решітник Майя - 9 клас - ІІІ місце українознавство. вч. Мудра О.С.
Ілащук Ольга 11 клас - ІІІ місце українська мова та література.
вч. Супрович Д.С.
Бадичка Олег 11 клас - ІІІ місце інформаційні технології. іч. Батиренко Т.А.
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2011/12н.рр.
Ілащук Ольга 10 клас -ІІ місце українська мова та літ-ра вч. Супрович Д.С.
Костинюк Аліна 7-Б клас - ІІІ місце українська мова та літ-ра вч. Архипова О.В.
Божик Надія - 7-Б клас ІІІ місце українознавство вч. Мудра О.С.
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2010/11н.рр.
Ілащук Ольга 9-б клас -ІІІ місце українська мова та літ-ра вч. Супрович Д.С.
Ілащук Ольга 9-б клас -ІІІ місце біологія вч. Димашок А.Д.
Кашул Сергій 7 клас - ІІІ місце математика вч. Бойченко В.В.
Сметанюк Дана 8-а клас - ІІІ місце світова літ-ра вч. Твердохліб О.С.
Данилко Валентина 7 клас -ІІ місце українознавство вч.Мудра О.С.
Петей Степан 10 клас - ІІІ місце географія вч. Олянич О.М.
Аузяк Анастасія 9-а клас - ІІІ місце обсл.праця вч.Симочко Г.І.